Organisation

Bestyrelse

Formand

Anders Hageskov
ahageskov@gmail.com
Mobil: +45 21999484

Sekretær

Jørgen Willum
jorgen.willum@nordea.com
Mobil: +45 40846815

Kasserer

Lone Arvedsen
kasserer.hbbk@gmail.com
Mobil: +45 61626266

Direktør

Peter Damm
ped@79ers.dk
Mobil: +45 3038 6602

Bestyrelsesmedlem

John Norlin
johnnorlin@live.dk
Mobil: +45 40303362

Erhvervsnetværk

Camilla Kann-Fjeldsøe
fjeldsoe@79ers.dk
Mobil: +45 26165458

Børne- & feriebasket

Tore Hageskov
thageskov@gmail.com
Mobil: +45 51593635

Intern kommunikation & rekruttering

Martin Petersen
martin_basket@outlook.dk
Mobil: +45 23337170

Holdledere og Team Global

Hans Lindeman
hanslindeman@live.dk
Mobil: +45 51612562

Ansatte, Liga

Sports Manager

Sarah Gingold
sarah@79ers.dk
Mobil: +45 20672889

Sales Manager & Netværksfacilitator

Hans Kjærgaard
hans@79ers.dk
Mobil: +45 30991020

Marketing, Media & PR

Mads Olesen
mads@79ers.dk
Mobil: +45 28456848

Netværkskoordinator

Anette B. Grønfeldt
anette@79ers.dk
Mobil: +45 21262108

Find vej

Hørsholm 79ers Basketball
Stadionalle 5
2960 Rungsted Kyst
CVR.: 30717457


TOP